• تاریخ: دی 5, 1394
  • شناسه خبر: 82

حضور گسترده مردم در انتخابات، دشمنان نظام را مايوس خواهد كرد

به گزارش روابط عمومي بخشداري خاروانا صبح روز سه شنبه جلسه اي با حضور مسئولين بخش خاروانا، رئيس دادگاه عمومي و اعضاي هيات نظارت بر انتخابات و معتمدين اهالي بخش خاروانا به رياست محمد عبدالهي بخشدار خاروانا برگزار گرديد. ...

به گزارش روابط عمومي بخشداري خاروانا صبح روز سه شنبه جلسه اي با حضور مسئولين بخش خاروانا، رئيس دادگاه عمومي و اعضاي هيات نظارت بر انتخابات و معتمدين اهالي بخش خاروانا به رياست محمد عبدالهي بخشدار خاروانا برگزار گرديد.

بخشدار خاروانا با گراميداشت ياد و خاطره شهداء خصوصا شهداي 8 سال دفاع مقدس، نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را ثمره خون شهدا دانست و گفت: بيش از سه دهه از قيام تاريخي مردم غيرتمند ايران اسلامي بر عليه ظلم و طاغوت مي گذرد و نتيجه اين رشادت ها در دهه پنجاه برپايي نظام مقدس جمهوري اسلامي به دست امام خميني(ره) و فرزندان ايران عزيز اسلامي بوده است كه نتيجه آن حكومت مردم بر مردم مي باشد، بعد ار آن پيروزي و قطع دست منافع طلب استكبار جهاني ، آنان همچنان در طول اين سالها با تلاش در جهت خدشه دار كردن ماهيت نظام اسلامي سعي در انتقام جويي كرده اند ولي تا به حال با رهنمود هاي پيامبرگونه مقام معظم رهبري از هزينه هاي هنگفتي كه براي براندازي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده اند توشه و ثمره اي دريافت نكرده اند.

عبدالهي ادامه داد : يكي از مواردي كه استكبار جهاني سعي در جهت عملياتي كردن آن در كشور ماكرده اند دلسرد كردن مردم از مسئولين و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بوده است كه آن را به انواع و اقسام مختلف آزموده است و مهمترين مصداق آن تلاش در جهت جلوگيري از حضور مردم در انتخابات ها  راهپيمايي ها بوده است كه مردم ما با بصيرتي كه داشته اند هميشه در زمان مقتضي در صحنه به صورت يك دست و گسترده حضور پيدا كرده و دشمنان را مايوس كرده اند.

نماينده عالي دولت محترم تدبير و اميد با تاكيد بر بي طرفي مسئولين بخش خاروانا در انتخابات مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي گفت: وظيفه همه ما خادمين مردم در انجام هر چه بهتر برگزاري انتخابات و تلاش براي حضور حداكثري مردم مي باشد و بايد با حفظ حرمت جايگاهي كه در دست داريم به مسائل حاشيه نپردازيم زيرا اين كارها ما را از وظيفه ذاتي خويش باز مي دارد.

وي امانتداري را صفت بارز مديران دانست و گفت: در انتخابات پيش رو مسئولين اجرايي بخش، بايد در كنار بخشداري به عنوان مرجع برگزاري انتخابات در بخش خاروانا، دوشادوش حركت كرده ودر برگزاري انتخاباتي بصورت قانوني و با حضور گسترده مردم تلاش نمايند، تا بتوانيم به خواست الهي از اين آزموني كه در آن حضور داريم سربلند بيرون بياييم.

وی افزود: مسئولين ادارات و دهياران بخش خاروانا بايد اصل بي طرفي را رعايت كرده و از در اختيار گذاشتن امكانات ادارات و بيت المال در اختيار نامزدهاي انتخاباتي جدا خوداري نمايند.

منبع : http://varzgan1.blogfa.com/post-1049.aspx